Turlar


1.GÜN ANTALYA – İSTANBUL – LVIV

Antalya'dan 07:50'de İstanbul aktarmalı Global Havayolları’nın KK7871 sefer sayılı uçuşu ile 10:15’de Lviv’e hareket. 12:15’de varışımızı takiben şehir turumuz için bizi bekleyen özel otobüsümüz ile yola çıkıyoruz. Şehir turumuz esnasında II. Dünya savaşında zarar görmemiş ender şehirlerinden biri olan Lviv, trafiğe kapalı meydan ve caddeleri ile UNESCO listesindeki şehirlerden biridir. Yüz yıldan fazla süre Avusturya-Macaristan İmparatorluğu’nun yönetiminde kalan Lviv, o dönemde yapılmış ve bugün hemen hemen tamamı korunmuş olan binalarıyla, şirin bir Orta Avrupa şehridir. Rus yönetiminde hemen hiç kalmamış olan bu şehir, Ukrayna’nın bambaşka bir yüzünü oluşturur. Opera Binası, Ünlü Maria Zankovetska Tiyatro Binası, Svobada Meydanı, Poltva Nehri, en eski katedral ve kiliselerin bulunduğu Eski Şehir Meydanı görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından otele transfer ve yerleşme.. Geceleme otelimizde.

 

2.GÜN LVIV

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimizle Şatolar Turu için hareket (40 Eur). Lviv şehrinin dışında kurulmuş birçok şato bulunmaktadır. Gezimiz sırasında da bunlardan 2 tanesini göreceğiz. Orijinal halleri XVIII ve XIX yy.’dan günümüze kadar korunmuş olan bu şatolarda adeta geçmişe, şövalye dönemine bir yolculuk yaşayacaksınız. Turumuzun ardından otelimize transfer. Dileyen misafirlerimiz Ukrayna kültürünü keşfetmeye devam edebilir dileyen misafirlerimiz ise eğlenceye Lviv’in en eğlenceli mekânlarında güne devam edebilirler. Akşam dileyen misafirlerimizle ekstra Lviv’in en özel restoranlarından birinde Yılbaşı Gala Yemeği. (100 EUR) Bu turumuz esnasında Ukrayna mutfağından birbirinden lezzetli yemekleri canlı müzik eşliğinde yiyeceğiz. Eğlenceli bir akşam bizleri bekliyor. Dileyen misafirlerimiz Lviv’in en eğlenceli mekânlarında geceye devam edebilirler. Geceleme otelimizde.

 

3.GÜN LVIV

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Yorucu ve eğlenceli gecemizin ardından dinlenme. Dileyen misafirlerimiz Lviv’in antik merkezini gezmeye devam edebilir. Lviv’e özel hediyelik eşyalar alabilir, tematik kafelerinde eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz. Öğleden sonra dileyen misafirlerimiz Bir Başka Lviv turuna (30 Euro) katılabilirler. Yüzlerce yıl önce insanların hastalılarına nasıl şifa bulunduğunun gösterildiği Eczacılık Müzesi’ni, çikolataları dünyaca ünlü olan Lviv’de çikolataların üretiminin ziyaretçilere gösterildiği Çikolata Fabrikası’nı ve Lviv’de yüzlerce yıl boyunca farklı görüşlerden siyasi mahkûmların hapsedildiği meşhur zindanları ziyaret edecek ve şehrin keşfedilmeyi bekleyen güzelliklerini, rehberlerimiz eşliğinde keşfedip bu eşsiz Orta Avrupa şehrinin tadını çıkartacağız. Geceleme otelimizde.

 

4.GÜN LVIV – İSTANBUL – ANTALYA

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Saat 10:45’de Lviv Havalimanı’na transfer. Bilet, bagaj ve gümrük işlemlerinden ardından 13:10’da Atlas Global Havayolları’nın KK7870 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul’a hareket. 15:25’de İstanbul’a varış. 16:45'de Antalya'ya uçuş ve turumuzun sonu.

 


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  Atlas HY ile AYT/IST - LWO - IST/AYT parkurunda ekonomi sınıfı uçuşlar,

  Havalimanı vergileri,

  3 gece oda + kahvaltı konaklama,

  Lviv’de yapılacak olan şehir tanıtım turu,

  Havalimanı – otel – havalimanı transferleri,

  Tüm transferler,

  Otel vergileri,

  Türkçe rehberlik hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  Yurtdışı çıkış fonu – 15 TL,

  Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar,

  Şoför ve rehber bahşişleri (İsteğe bağlıdır)

Pasaport ve Vize :

  VİZE GEREKMİYOR..

Uçuşlar :

  ATLAS GLOBAL HAVA YOLLARI İLE

Lütfen Dikkat :

ÜCRETSİZ HAVALİMANI TRANSFERİ

Bu turumuzda dileyen misafirlerimiz için ücretsiz gidiş-dönüş havalimanı transferi desteğimiz vardır. Transfer desteğimiz, paket turun bir parçası değildir. Transfer aracında, acentemizin bir görevlisi bulunmamaktadır. Transfer aracının her ne sebeple olursa olsun, gecikmesi, gelmemesi, transferin yapılamaması hallerinde, yolcularımız, kendi imkânları ile havalimanına gelmelidirler. Bu durumdan dolayı, acentemize herhangi bir sorumluluk yüklenemez ve hak talebinde bulunulamaz.

Transfer güzergâhı: 5 M Migros - 100. Yıl Bulvarı - B.Onat Cad. - Metin Kasapoğlu Cd.- Terra City - Banio Yapı Market- Havalimanı

Transfer başlangıç saati: 5 M Migros önünden uçuş saatinden 3 saat öncedir. Terra City önünden, uçuş saatinden 2 saat 15 dk öncedir.

Kesin hareket saatini, kaptan iletişim bilgilerini, 24 saat önce öğrenebilirsiniz.

Dönüş transfer saati: Uçak varış saatinden 45 DK sonra yine aynı güzergâhta yapılacaktır