Turlar


1.Gun : İstanbul Sabiha Gokcen - Kiev // 29 Aralık 2016 Perşembe
Sabiha Gokcen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla sabah saat 06:40 ta buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerini takiben, Saat 09:40 ta Turk Havayollarına ait TK 455 sefer sayılı ucağıyla Kiev e hareket. Yaklaşık 2 saatlik yolculuğun ardından saat yerel saatle 11:40 ta Kiev e varış. Pasaport ve gumruk işlemlerinin ardından ozel aracımızla panaromik Kiev turumuz icin havalimanından hareket ediyoruz. Turumuzda Dnyepr Nehri kıyısından Kiev in Kurucuları heykeli, Parlamento, Başbakanlık binalarını gordukten sonra tarihi Kiev in ana meydanından gecip Burada bulunan Kardeşlik ve Dostluk Tepesinde Kiev in en eski Podol semtine yuksekten goruyoruz. Ardından St.Sofia Katedrali ni gorup, Tarihi Andrevski Yokuşunda, dileyenlerin hediyelik ve yağlı boya tablolar alabileceği kısa bir serbest zaman veriyoruz. Sonrasında otelimize geciyoruz. Geceleme otelimizde.
2.Gun : Kiev // 30 Aralık 2016 Cuma
Sabah kahvaltı ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından duzenlenecek olan Pecharskaya Lavra Manastırı ve Mikrominyatur Muzesi Turu na katılabilirler. Manastır, eski SSCB icindeki en buyuk manastırlardan biridir. Kuruluşu XI y.y. ortalarıdır. Tarih icinde manastırın kapladığı arazi 27 hektarı bulmuştur. Gunumuzde Manastırın icinde 18 tane kilise bulunmaktadır. Bu kiliselerin 12 tanesi yerin uzerinde taş yapı, 6 tanesi yerin altındaki mağaralarda bulunmaktadır. Dunyanın pek cok yerinden Slav Ortodoks Hristiyanları bu manastırı ziyaret etmektedir ve hacı mertebesine ulaşmaktadır. Yine manastır icerisindeki Guzel Sanatlar ve tarih muzesi, ardından da Ukraynalı Sanatcı Mykola Syadristy tarafından yaratılan, ancak merceklerle gorulebilen eşsiz eserleri ziyaret ediyoruz. Turun ardından otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.
Pecharskaya Lavra Manastırı ve Mikrominyatur Muzesi Turu : 35 €
3.Gun : Kiev // 31 Aralık 2016 Cumartesi
Sabah kahvaltı ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra 2. Dunya savaşı muzesi turuna katılabilirler. 2. Dunya Savaşı Muzesi, ikinci dunya savaşı zaferi anısına yapılmış olan buyuk bir komplekstir. Acık ve kapalı kısımdan oluşur. Acık kısmında Sovyet ordusunun Afganistan savaşında ve 2. Dunya savaşında kullandığı savaş ucakları tanklar, roketler sergilenmektedir. Kapalı kısım 3 kattan oluşmaktadır. 2. Dunya savaşına ait butunuyle orijinal olarak saklanmış belge ve arac gerecleri yakından gorme şansı bulacağımız bu turumuzda Savaşla ilgili her turlu dokuman ve teknik unsurlar sergilenmektedir.. Turun bitimiyle beraber otelimize transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimizin duzenleyeceği yılbaşı programlarına katılabilirler. Geceleme otelimizde.
2.Dunya Savaşı Muzesi turu : 35 €
4.Gun : Kiev - İstanbul // 1 Ocak 2017 Pazar
Sabah kahvaltısı sonrası odaların boşaltılması ve rehberimizin belirleyeceği buluşma saatine kadar serbest zaman. Buluşma saatinde ozel aracımızla havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından, Turk Havayollarına ait TK 456 sefer sayılı ucağı ile saat 12:40 ta İstanbul a hareket. Yaklaşık 2 saatlik yolculuğun ardından İstanbul a saat 14:45 te varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki gezimizde buluşmak dileğiyle…


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  THY nın tarifeli seferi ile İstanbul - Kiev gidiş/donuş ekonomi sınıfı ucak biletleri
  Havalimanı vergileri
  Kiev de 4* otelde 3 gece konaklamalar,
  Sabah Kahvaltıları
  Ozel araclarla Havalimanı - Otel - Havalimanı transferleri
  Panoramik Kiev şehir turu
  Turkce rehberlik hizmeti

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  Yurtdışı Cıkış Harc Pulu (15 TL)
  Seyahat Sigortası
  Kişisel harcamalar
  Ekstra turlar

Pasaport ve Vize :

  VİZESİZ

Uçuşlar :

  TÜRK HAVA YOLLARI

Lütfen Dikkat :