Turlar


28 Aralık/29 Aralık ISTANBUL -DUBAI

Sabiha Gokcen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş terminalinde Pegasus Kontuarı onunde saat 19.30 da hazır bulunulması ve Bagaj, bilet ve check in işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları nın PC 660 sefer sayılı ucuşu ile 21.30 de Dubai ye hareket. Yerel saat ile 04.05 te Dubai ye varış.Varışın ardından alanda bekleyen yetkililerimiz tarafından karşılanma ve Dubai şehir turu icin hareket. Bu turumuz esnasında, Emirates Towers, dunyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab ve unlu Jumeirah Plajında fotoğraf molası, Sheikh Palace, Dubai yi 2 bolgeye ayıran Dubai Creek, Altın ve Baharat Carşıları panoramik olarak gorulecek yerler arasındadır. Sonrasında otelinize transfer ve odaların alınmasının ardından serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak duzenlenecek olan olan Dubai Golf & Yat Klubu Sunset Kokteyl ve Akşam yemekli Tekne Turu turuna katılabilirler . (75 Euro). Bu turumuzda ilk olarak Dubai nin en unlu yerlerinden olan Dubai Golf ve Yat klubu nde guneş batımında eşsiz manzarasında sunset kokteylimizi alıp (limitli soft icecek dahil) ardından creek bolgesindeki tekne turumuza başlıyoruz. Denizden eski Dubai nin ışıl ışıl gece manzarası eşliğinde akşam yemeğimizi alıyoruz. Tur sonrası otelinize transfer ve geceleme otelinizde.(Sunset Kokteyl limitli yerli icki-Tekne turu limitsiz yerli icki)

30 Aralık DUBAI
Sabah kahvaltısının ardından deniz & guneş & kumun tadını cıkartabilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak duzenlenecek olan Abu Dhabi & Yas Mall/Ferrari World & Heritage Village & Sheikh Zayed Cami ; turumuza katılabilirler (75 Euro) . Turumuzda; ilk olarak Abu Dhabi nin eğlence adası olarak da gecen Yas adasında serbest zamanınız da arzu eden misafirlerimiz ozel ve son moda urunleri geniş yelpazeli mağazalarda bulabilme imkanı olan Yas Mall da alışveriş de veya dunyanın en buyuk eğlence temalı parkı Ferrari Wold de (giriş ucreti misafire aittir) gecirebilirler. Daha sonra Hurma pazarına gidilip hurmaların tadımlarını yapma ve sevdiklerinize hediye alma şansını yakalayabilirsiniz. Ordan Yedi emirliğin başkenti olan Abu Dhabi emirliği gezilecek olup, 40 yıl once kucuk bir balıkcı koyu olan başkentin bugun ne kadar modern bir şehir olduğuna tanık olunacaktır. Abu Dhabi gunumuzde geniş bulvarları, gokdelenleri ile ultra-modern bir Arap şehridir. Beyaz Kale, gocebe Bedevi yaşamının sergilendiği geleneksel koy, karşısında yuzer restoranların bulunduğu Kordon caddesi ve eski yaşam kalıntılarının bulunduğu heritage village gorulecek yerler arasındadır. Şehir turunun ardından Dunya nın 4. Buyuk camisi olan ve adını Dubai nin kurucusunun adından alan, Dunya nın en buyuk el dokuma halısına ve şamdanına sahip 545 milyon dolara mal olmuş eşsiz guzellikteki Sheikh Zayed Cami sini ziyaret ediyoruz. Tur bitimi otelinize transfer. . Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak duzenlenecek olan Akşam yemekli Fountain Show turuna katılabilirler (65 Euro). Bu turumuzda Burj Khalifa; manzarası eşliğinde Fountain Ballet Show (su, ses ve ışık gosterileri) izleyecek ve ardından lokal restoran da akşam yemeğimizi (limitsiz soft icecek dahil) alacağız.

31 Aralık DUBAI
Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak duzenlenecek olan ‘ Miracle Garden & JBR turuna katılabilirler (40 Euro). Bu turumuzda oncelikle Guinness rekorlar kitabına girmiş Dunya nın en uzun cicek duvarlarının olduğu ve 45 milyon ciceğin dizayn olarak yerleştirildiği Miracle Garden Dubai yi ziyaret ediyoruz. Miracle Garden Dubai turumuzun ardından şuan dubai nin en populer yerlerinden olan Jumeirah Beach e gidilecektir.Serbest zaman ,arzu eden misafirler deniz & guneş & kumun tadını cıkartabilir ve alışveriş yapabilirken isteyen misafirlerde yemeklerini burada alabilirler. Tur bitimi otele otelinize transfer. . YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN! ‘ Yılbaşı Gala Programı (Detaylar ile ilgili Lokal acente rehberi ile goruşebilirsiniz)

01 Ocak/02 Ocak DUBAI - ISTANBUL
Sabah kahvaltısı ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak duzenlenecek olan, Akşam yemekli Col Safari ; turuna katılabilirler (80 Euro). Bu turumuzda 4X4 jiplerle colde unutulmaz anlar yaşayabilir, deve ciftliklerini ziyaret edebilir ve gun batımını izleyebilirsiniz. Ayrıca colde kurulan bedevi kampında acık bufe yemek, sınırsız alkolsuz icecekler ve dansoz show ile gunun tum yorgunluğunu atabilirsiniz. .(Limitsiz yerli icicek) Tur sonrası jiplerimiz sizleri otelinize bırakıyor , sonra serbest zaman. Ardından havalimanına transferimiz başlayacaktır. Bagaj, bilet ve gumruk işlemlerinin ardından Pegasus Havayollarının 661 sefer sayılı ucuşu ile 05.05 de İstanbul a hareket. Yerel saat ile 08.10 da İstanbul a varış ve turumuzun sonu.

 


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  Pegasus Havayolları ile Istanbul(SAW) - Dubai - Istanbul (SAW) parkurunda ekonomi sınıf ucak bileti,
  Alanda karşılama ve havalimanı - otel - havalimanı transferleri,
  Secilecek kategori bazında otelinizde 4 gece konaklama
  Panoramik Dubai şehir turu
  Turkce rehberlik hizmetleri.
  Havalimanı vergileri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  Zorunlu vize ucreti ve servis bedeli ( 110 Euro ) / Not : Yeşil pasaport sahibi misafirlerimiz icin vize uygulaması yoktur.
  Yurt dışı cıkış harcı bedeli, ( 15 TL )
  Tourism Dirham-Otel Vergisi Otel kategorisine gore belirlenen bu vergi konaklayan misafir tarafından otel resepsiyonuna direkt olarak odenecektir)(2 ve 3 yıldızlı oteller icin gecelik 10 AED(yaklaşık 3 Eur), 4 yıldızlı oteller icin gecelik 15 AED (yaklaşık 4 Euro), 5 yıldızlı oteller icin gecelik 20 AED (yaklaşık 5 EUR) dir)
  Her turlu kişisel harcamalar ve otel ekstraları,
  İsteğe bağlı Rehber ve şofor bahşişleri

Pasaport ve Vize :

  VİZE UYGULAMASI VARDIR.

Uçuşlar :

  PEGASUS HAVA YOLLARI İLE

   

Lütfen Dikkat :

**Ekstra turlarda Avantajlı Gezi paket fiyatlarından faydalanabilmek icin ucretin tura kayıt esnasında acente satış yetkilisine odenmesi gerekmektedir.

**Ekstra turlar minimum 15 kişinin katılımı ile gercekleşmektedir. 15 kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik soz konusu olabilir ya da metro ile gerceklestirilebilir.

**Miracle Garden turu, Park ın acılış tarihine gore değişkenlik gosterebilir. B.A.E de İslami tatil donemlerinde show gosterisi ve alkol satışı bulunmamaktadır.

**Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon icin secenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat once acenteniz tarafından bildirilecektir.

**Dubai programlarımızda rehber Dubai karşılamalı olacaktır, pakete dahil rehberlik hizmeti sadece panoramik şehir turu ve gidiş-donuş alan transferini kapsamaktadır. Ekstra turlar alındığı takdirde rehberlik hizmeti de alınmış olacaktır. Ekstra turlar sırasında misafirlerimize farklı rehber eşlik edebilir.

**T.C vatandaşları icin vize uygulaması vardır. Vize başvurusu icin seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay gecerli pasaport ile acentemizden belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Gerekli evrakların vize başvurusu sırasında konsolosluğa teslim edilmesine rağmen, konsolosluğun neden belirterek veya neden belirtmeksizin vize reddi vermesi, tur hareket tarihinden sonraki bir tarihe vize başlangıcı vermesi mumkundur. Başvurulmuş vize hizmet bedeli iadesi yapılmamaktadır. Yeşil pasaport sahipleri icin vize uygulaması olmayıp, tur hareket tarihinden itibaren en az 6 ay gecerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ulkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin ulkeye sokmama yetkisi vardır. Bu gibi durumlardan Fly Express sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.

**T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ulkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Turkiye den havayolu firması tarafından ucuşları gercekleştirilmeyebilir. Boyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

**Yeşil pasaport sahipleri icin vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay gecerli pasaport yeterlidir. ***Vize alınmış olması, ulkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ulkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Fly Express sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.

**Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ulke sınır kapısında gumruk polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ulke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

**18 yaşından kucuk misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ulke giriş-cıkışlarında gorevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gosterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet gostermelerini tavsiye ederiz.

**Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı icin duzenlenen ve arac icinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan muze, oren yeri girişlerini icermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak uzere, tura denk gelen gun ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gercekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Flyexpress sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya arac girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

**Tatil.com, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolune tabidir. Ucuş oncesinde ucuş detayları değişebilir, tum saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat once teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.