Turlar


1.Gun ISTANBUL - BRUKSEL
Sabiha Gokcen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde saat 07.00 de hazır bulunulması. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Turk Havayollarının TK1945 sefer sayısı ile 09.40 de Bruksel e ucuş. Yerel saat ile 12: da varış ve karşılanma. Havalimanında bizleri bekleyen ozel otobusumuz ile Bruksel e hareket. Panoramik Bruksel şehir turumuzda Kraliyet Sarayı, Cin ve Japon evleri, Grand Palace, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumu gorulecek yerler arasındadır. Daha sonra otelinize transfer ve yerleşme. Geceleme otelinizde.
2. Gun BRUKSEL - PARİS
Sabah kahvaltısının ardından Paris e hareket, arzu eden misafirlerimiz ile guzergah uzerinde ekstra olarak duzenlenecek olan Bruges turuna katılma imkanı (35 Euro). Dantel ve goblenleri ile unlu bu şirin ortacağ kentinin pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesini ve de Brugge Şehri nin enfes manzarasını gorme fırsatı bulacağız. Daha sonra Paris e hareket ve panoramik şehir turu. Turumuzda Opera Meydanı ve Binası, Tuilleries Bahceleri, Concorde Meydanı, dunyaca unlu alışveriş caddesi Champs-Elysées, Zafer Takı ( Arc De Triomphe), Eiffel Kulesi, Askeri Muze, Meclis binası, Napoléon un Mezarı, Orsay Muzesi, Louvre Sarayı ve Muzesi, Ile de la Cité ve Notre Dame Katedrali, St. Michel Meydanı ve Ceşmesi, Madlen Kilisesi, Grand Palais, Petit Palais ,Comedie Francais, gorulecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer
3. Gun PARİS
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek Paris ikonları ve Seine Nehri turumuza katılabilirler. (80 Euro). Turumuzda şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağımız, Paris in olduğu kadar Fransa nın da sembolu olan Eyfel Kulesine cıkıyoruz. Daha sonra, tekne ile Seine Nehri Gezisi ne cıkıyoruz. Paris in en muhteşem binalarını yakından gorecek, Seine Nehri nin koprulerinin altından gecerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Bu tekne gezisi sırasında gorulecek yerler arasında Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Muzesi, Cité Adası, Notre Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Muzesi ve Louvres Sarayı bulunmakta. Nehir gezisi sonrası şehrin en ilgi ceken merkezlerinden biri olan hareketli Pigalle Semti nden gecerek, gunumuzde halen bohem yaşamın devam ettiği Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre Tepesine funikulerle cıkacağız. Burada Sacré-Coeur u (Adaklar Kilisesi) gordukten sonra, Ressamlar Meydanı nda portrenizi yaptırmak ve yemek icin serbest vaktiniz olacak. Ressamlar Tepesi gezisinin ardından, vergisiz parfum, kozmetik urunler ve saat alabileceğiniz Benlux mağazasına hareket ediyoruz. Benlux Mağazasından sonra, St Michel bolgesindeki Meryem Ana ya ithaf edilmiş olan dunyaca unlu Notre Damme Katedrali ni panoramik olarak goruyor ve Luksemburg Bahcelerini gormek uzere yolumuza devam ediyoruz. Luksemburg Bahcelerini gordukten sonra turumuz sona eriyor. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak duzenlenecek olan Romantik Paris gece turu (35 Euro) turuna katılabilirler. Filmlere, resimlere, şarkılara, şiirlere konu olmuş aşkın kenti Paris i gece panoramik olarak gorebilecek Eyfel kulesindeki kısa ışık gosterisini izleyecek, tum dunyanın en tanınmış caddesi Champs Elysees de dolaşacağız. Arzu eden misafirlerimiz Lido Show (125 Euro) turuna katılabilirler. 60 yıldır devam eden danslı gosterileriyle Paris gecelerinin en gorkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW u bizler icin ayrılmış ozel masalarda şampanya eşliğinde izleme fırsatı bulabilecekler. Tur bitiminde otele transfer. Geceleme otelinizde
4. Gun PARİS
Sabah kahvaltısı ve serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilebilecek olan Disneyland turumuza (100 Euro), Louvre ve Versailles turuna (150 Euro) ya da Versailles Bahceleri & Galeries Lafayette Opera turuna (65 Euro) katılabilirler. Geceleme otelinizde.
Disneyland turumuzda; Main Street ve 19. Yuzyıl Amerikan kasabaları, Korsan Adası, Fantezi Ulkesi ve Keşifler Diyarı goreceğimiz yerler arasında. Frontierland da, Perili Koşkte gezinti yaptıktan sonra, başıboş bir maden treni ile maden tunelleri ve yıkılmaya yuz tutmuş koprulerden gecerek eğlencenin doruklarına ulaşacağız. Indiana Jones un Olum Tapınağı nı hızlı trenle gezecek ve sonrasında teknelerimize binerek muazzam bir kaleyi kuşatan Karayip Korsanları nı ziyaret edeceğiz. Dunyanın dort bir yanından cocukların bizler icin soyleyeceği şarkıları teknelere binerek izleyecek ve Disney karakterleriyle tanışacağız. Dileyenler uzay gemilerine binerek yıldız savaşlarına bizzat katılacak, hız tutkunları ise Uzay Dağı ndan aya kadar ulaşabilecekler. Tabii her şeyin yanında nefis bir cevre dizaynı, unutulmaz fotoğraflar cekebileceğiniz manzaralar ve onlarca alışveriş butiği sizi bekliyor. Disney karakterlerinin gecit toreninin ardından sezona gore kapanış saatlerine uygun olarak Paris e geri doneceğiz.
Louvre muzesi & Versaille Sarayı turumuzda ; Dunyanın en buyuk ve en unlu sanat muzesi olan Louvre u gezdikten sonra serbest oğle yemeği molası veriyoruz. Daha sonra Versailles Sarayına doğru hareket ediyoruz. Fransız kraliyet ailesine asırlarca ev sahipliği yapmış unlu Versailles Sarayı gezimizde kralice Marie-Antoinette ve kral 16. Louis nin orijinal haliyle korunmuş yatak odalarını, aynalı galeriyi, bakanlık dairelerini, saray kilisesini, savaş salonunu ve sarayın yeni restore edilmiş bircok salonunu serbest olarak gezdikten sonra su oyunlarıyla meşhur kraliyet bahcelerini de keşfetme şansına sahip olacağız.
Versailles Bahceleri & Galeries Lafayette Opera turu : Versailles şatosunun mimarı Andre le Notre tarafından yapılmış muhteşem bahcelerini gezeceğiz. Daha sonra Dodi Al Fayed in unlu mağazasında, alışveriş imkanına sahip olacağız.
5. Gun PARİS - LUKSEMBURG
Sabah kahvaltısının ardından Luksemburg a hareket ediyoruz. Guzergah uzerinde ekstra olarak duzenlenecek olan Remich & Shengen turuna katılma imkanı (35 Euro). Tur sonrası Luksemburg a hareket. Panoramik Luksemburg şehir turunda Petrus vadisini, eski şehir merkezini ve dar sokaklarını, şehir katedralini, Dukler sarayını gorme imkanına sahip olacaksınız. Tur bitiminde otele yerleşme. Geceleme otelinizde.
6. Gun LUKSEMBURG - AMSTERDAM
Sabah kahvaltının ardından Koln e hareket ediyoruz. . Varış sonrası yapılacak panoramik şehir turumuzda Gotik Katedrali, alışveriş caddeleri ve Rhein Nehri Koln de gorulecek yerler arasındadır. Geceleme otelimizde.
7. Gun AMSTERDAM
Sabah kahvaltısı ardından Amsterdam panoramik şehir turu Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Cicek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı ve dunyaca unlu elmas fabrikası gorulecek yerler arasındadır. Ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak duzenlenecek Kanal turuna (15 Euro) katılabilirler. Tur bitimi misafirlerimiz Marken & Volendam ve Yeldeğirmeni turumuza (55 Euro) katılabilirler. Tur bitimi geceleme otelinizde.
8. Gun AMSTERDAM -ISTANBUL
Sabah kahvaltısı ve son hazırlıklar icin serbest zaman. Ucak saatine bağlı olarak havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve gumruk işlemlerinden sonra Turk Havayollarının TK 1962 sefer sayısı ile 13:35 de İstanbul a ucuş ve 18:05 de Sabiha Gokcen Havalimanına varış. Turumuzun ve servislerimizin sonu.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  Havalimanı vergileri
  Turk Havayolları ile İstanbul (SAW) - Bruksel - Amsterdam - İstanbul (SAW) parkurunda ucak bileti
  Secilecek kategori otellerde oda kahvaltı konaklamalar
  Alan/otel/alan transferleri
  Ozel otobuslerimiz ile tum şehir transferleri
  Amsterdam, Bruksel, Paris, Luksemburg da panoramik şehir turları
  Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri
  Otel vergileri
  Turist Şehir vergileri
  Zorunlu sigorta ucreti

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  Vize ucreti, servis bedeli ( 120 EURO )
  Her turlu kişisel harcamalar ve otel ekstraları
  Yurt dışı cıkış harcı bedeli
  Muze ve oren yerleri girişleri
  Şofor tipleri 5 Euro (isteğe bağlı)

Pasaport ve Vize :

  SCHENGEN VİZESİ GEREKMEKTEDİR.

Uçuşlar :

  Turk Havayollarının TK1945 sefer sayısı ile 09.40 de Bruksel e ucuş.

  Ankara ve İzmir RT ic hat bağlantı fiyatı 70 Euro / Net

  TK7241 26DEC ESBSAW 0630 0740
  TK1945 26DEC SAWBRU 0940 1225
  TK1962 02JAN AMSSAW 1335 1805
  TK7254 02JAN SAWESB 1940 2050
  TK2903 26DEC ADBSAW 0700 0810
  TK1945 26DEC SAWBRU 0940 1225
  TK1962 02JAN AMSSAW 1335 1805
  TK2916 02JAN SAWADB 2025 2145
  **Musaitlik teyit edilmesi gerekmektedir.

Lütfen Dikkat :