Turlar


1.Gun İstanbul, Bansko

Ataturk Havalimani Dishatlar THY kontuari onu bulusma ardindan THY tarifeli Sofya ucagi ile Sofya ya hareket ediyoruz.Varışımız sonrası Havalimaninda bizi bekliyen aracimizla birlikte Bansko ya doğru hareket ediyoruz.Varışı ardından kolay, orta ve zor derecelerinde toplamda 72 km uzunluğa sahip, 2014 Kış Olimpiyatları icin onay almış, Dunya Şampiyonu Alberto Tomba nın kayak yaptığı ve Tomba pisti olarak anılan 2600 metreden başlayan pistler sizleri bekliyor. Butun gun bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Geceleme otelinizde.
2.Gun Bansko
Sabah, kahvaltısının ardından kolay, orta ve zor derecelerinde toplamda 65 km uzunluğa sahip, 2014 Kış Olimpiyatları icin onay almış, Dunya Şampiyonu Alberto Tomba nın kayak yaptığı ve Tomba pisti olarak anılan 2600 metreden başlayan pistler sizleri bekliyor. Butun gun bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Geceleme otelinizde.
3.Gun Bansko
Sabah, kahvaltısının ardından butun gun bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın dışında Bansko Kasabası nın tarihi ve doğal guzelliklerinden faydalanabilirler. Geceleme otelde.
4.Gun Bansko, İstanbul
Sabah kahvaltısı sonrası odaların boşaltılması ardından transfer saatine kadar serbest zaman. Transfer saatinde otel onunde bekleyen otobusumuz ile Sofya ya hareket.THY tarifeli ucagi ile İstanbul a hareket.İstanbul varış ve turumuzun sonu.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  Turk Hava Yolları ile İstanbul - Sofya , Sofya - İstanbul Ekonomi Sınıf Ucuş
  Sofya Havalimanı - Bansko - Sofya Havalimanı Transferi
  Tercih edilen tesis de konaklama
  Şehir Vergileri
  Otel Spa Hizmeti ( Havuz , Suana , Buhar Banyosu…)
  Kayak ekipmanları kiralama ve eğitim desteği

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  15 TL yurt dışı cıkış fonu
  Vize ucreti ve hizmet bedeli
  Skipass ucretleri, kayak kiralama ucretleri
  Ekstra geziler
  Kişisel harcamalar

Pasaport ve Vize :

  SCHENGEN VİZESİ GEREKİYOR

Uçuşlar :

  TÜRK HAVA YOLLARI İLE

Lütfen Dikkat :

-Emerald Hotel konaklamalarında 10:00-22:00 arası otelde alınan yerli alkollu ve alkolsuz icecekler ucretsizdir.Yılbaşı gunu akşam yemeği ekstra olup , dahil olan yemek bir gun sonrasında oğlen yemeği olarak verilecektir.
- Hotel Emerald Spa 4* ve Hotel Sunrise Park & Spa 4* otellerinde YILBAŞI GALA YEMEĞİ : 70 EUR dur.

- Hotel Grand Arena Kempinski 5* otelde YILBAŞI GALA YEMEĞİ 120 EUR olup , katılım zorunludur.

- Tum Turkiye , THY bağlantı ucuşu 50 EUR dur.