Turlar


1.Gun : İstanbul - Londra // 29 Aralık 2016 Perşembe
Sabiha Gokcen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla sabah saat 06:30 da buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerini takiben, Saat 09:30 da Turk Havayollarına ait TK 1963 sefer sayılı ucağıyla Londra ya hareket. Yaklaşık 4 saatlik yolculuğun ardından saat yerel saatle 11:35 de Londra ya varış. Pasaport ve gumruk işlemlerinin ardından ozel aracımızla panoramik Londra şehir turumuz icin havalimanından hareket ediyoruz. Dunyanın en onemli iş ve finans merkezlerinden biri olan Londra yaklaşık 8 milyon nufusuyla AB nin en kalabalık ikinci şehridir. Tam bir kozmopolit şehir olan Londra da 300 den fazla farklı dil konuşulmaktadır. Uluslararası turizmin kesişme noktası olan Londra dunyanın en kalabalık hava trafiğine sahip şehirdir. 2000 yıl once Romalılar tarafından kurulan Londra da gunumuze kadar gelen ve tarihe ışık tutan bircok onemli muze ve eser bulunmaktadır. Londra panoramik turunda goreceğimiz yerler arasında Parlamento Binası, Big Ben Saat Kulesi, Westminister Koprusu ve Manastırı, Trafalgar Meydanı, Amiral Nelson Anıtı, Hyde Park, Buckingham Sarayı, Oxford ve Regent alışveriş caddeleri, Thames Nehri ve Londra nın karekteristik mimari ozelliğini yansıtan cok sayıda muhteşem yapı bulunmaktadır. Panoramik turumuzun sonunda otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme Londra daki otelimizde.
2.Gun : Londra // 30 Aralık 2016 Cuma
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tum gun serbest zaman. Alışveriş, gezme ve dinlenme imkanı. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak duzenleyeceği Oxford ve Stonehenge gezisine (90£ ) katılabilir. Dunyanın en prestijli universitelerinden biri olan Oxford Universitesi ne ev sahipliği yapan Oxford kentinin tarihi 8.yy a kadar uzanmaktadır. Oxford gezimizin ardından yolumuza Stonehenge e doğru devam ediyoruz. Astroloji, astronomi, geometri, meteoroloji ve bircok bilimle ilişkilendirilen antik ve gizemli bolge Stonahange gezimizin ardından ozel aracımızla Londra ya geri donuyoruz. Geceleme Londra daki otelimizde.
Oxford ve Stonahenge Turu : 90£ Pound (Kişi Başı)
3.Gun : Londra // 31 Aralık 2016 Cumartesi
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tam gun serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz icin rehberimizin ekstra olarak duzenleyeceği London Eye & Madam Tussauds Muzesi (90£) turuna katılma imkanı. Dunyanın dort koşesinde şubeleri de bulunan Madame Tussauds Muzesi nde dunyaca unlu kişilerin balmumundan yapılan ve gorenleri hayrete duşurecek kadar gercekci heykelleri sergilenmektedir. Muze ziyaretimizin ardından muhteşem Londra manzarasına tanıklık edebileceğimiz ve Londra nın simgelerinden biri olan donme dolap London Eye a bineceğiz. Tur bitiminde ozel aracımızla otelimize transfer ve serbest zaman. . Dileyen misafirlerimiz icin akşam satlerinde rehberimizin ekstra olarak duzenleyeceği Gece Tekne ile Thames Nehri turuna (45 £) katılma imkanı. Yaklaşık 1 saat surecek olan bu turda Londra yı farklı ve en guzel acılarından biri yoluyla tanıma fırsatımız olacak. Hoş geldin 2016, tum misafirlerimizin yeni yılını en icten dileklerimizle kutlarız. Geceleme otelimizde.
London Eye & Madam Tussauds Muzesi Turu : 90 £ Pound (Kişi Başı) - Thames Nehri Turu 40 £ Pound
4.Gun : Londra - İstanbul // 01 Ocak 2017 Pazar
Sabah kahvaltısı sonrası odaların boşaltılması ve rehberimizin belirleyeceği buluşma saatine kadar serbest zaman. Buluşma saatinde ozel aracımızla havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından, Turk Havayollarına ait TK1964 sefer sayılı ucağı ile saat 11:55 te İstanbul a hareket. Yaklaşık 4 saatlik yolculuğun ardından saat 17:50 de İstanbul a varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki gezimizde buluşmak dileğiyle


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  THY nın tarifeli seferi ile İstanbul - Londra gidiş/donuş ekonomi sınıfı ucak biletleri
  Havalimanı vergileri
  Londra da 4* otelde 3 gece konaklamalar,
  Sabah Kahvaltıları
  Ozel araclarla Havalimanı - Otel - Havalimanı transferleri
  Panoramik Londra şehir turu
  Turkce rehberlik hizmeti

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  Yurtdışı Cıkış Harc Pulu (15 TL)
  İngiltere vizesi(Şahsi Başvuru)
  Seyahat Sigortası,
  Kişisel harcamalar,
  Oğle ve Akşam yemekleri, İcecekler,
  Ekstra turlar

Pasaport ve Vize :

  İNGİLTERE VİZESİ ( ŞAHSİ BAŞVURU )

Uçuşlar :

  Turk Havayollarına ait TK 1963 sefer sayılı ucağıyla Londra ya hareket.

  Turk Havayollarına ait TK1964 sefer sayılı ucağı ile saat 11:55 te İstanbul a hareket.

Lütfen Dikkat :