Turlar


1.Gun İstanbul - Amsterdam // 29 Aralık 2016 Perşembe
Ataturk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali THY kontuarı onunde siz değerli konuklarımızla 05:00 de buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Turk Havayollarının TK 1951 sefer sayılı ucuşu ile 07:55 te Amsterdam a hareket. Yerel saat ile 10:45 te varışımızın ardından alanda bekleyen ozel otobusumuzle şehir turu icin hareket ediyoruz. Turumuzda Dam Meydanı, Yel değirmeni, Leidseplein, Rembrantplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı ve dunyaca unlu elmas fabrikası gorulecek yerler arasındadır. Ardından serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Geceleme Amsterdam da otelinizde.
2.Gun Amsterdam // 30 Aralık 2016 Cuma
Sabah kahvaltının ardından tam gun serbest zaman. Dinlenme, alışveriş ve gezme imkanı. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak duzenlenecek olan tam gun Grand Holland turuna katılabilirler (85 Euro). Turumuz esnasında Den Haag, maket şehir Madurodam, Rotterdam, Schevningen, ve cinileri ile dunyaca unlu Delft Blue gorulecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme Amsterdam da otelimizde.
Grand Holland Turu : 85 € ( Kişi Başı )
3.Gun Amsterdam // 31 Aralık 2016 Cumartesi
Sabah kahvaltısının ardından Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak duzenlenecek olan Volendam /Zaanse Schans turu .4 saatlik bu tur suresince, Amsterdam yakınlarında, tipik bir Hollanda kasabasını Hollanda nın eski gorkemli gunlerindeki haliyle yeniden keşfedediyoruz.su kıyısında eski tahta binalarla cevrili yel değirmenlerinin bulunduğu Zaanse Schans a geciyoruz. Hollanda nın eski gunlerindeki gibi, hala eski yontemlerle tahta ayakkabılar (clog) yapan bir ayakkabıcıyı ziyaret ediyoruz. Yılda yaklaşık bir milyon ziyaretcisi ile bu benzersiz dukkan herkesin gormesi gereken bir yer. Tur bitimi sonraki duragimiz olan meshur balikci kasabasi Volendam a geciyoruz.Rengarenk evleri ve doğası ile birlikte tadı damağınızda kalacak balık restoranlarını keşfedeceğiz. Ayrıca hesaplı ve zengin ceşitli hediyelik eşya mağazaları size guzel bir alışveriş imkanı sunacaktır. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme Amsterdam da otelinizde.
Zaanse Schans ve Volendam turu : 55 € ( Kişi Başı )
4.Gun Amsterdam - İstanbul // 1 Ocak 2017 Pazar
Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman, ucak saatine bağlı olarak alışveriş ve gezme imkanı. Rehberlerimizin belirlediği saatte buluşma ve havalimanına transfer. Turk Havayollarının TK 1958 sefer sayılı ucuşu ile 14:40 ta İstanbul a ucuş. Saat 19:20 de İstanbul a varış ve turumuzun sonu. Başka bir turumuzda buluşmak dileğiyle…


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  Turk Havayolları tarifeli seferi ile ekonomi sınıfı Istanbul - Amsterdam gidiş ve donuş ucak bileti,
  Alan vergileri,
  Amsterdam da 4* otelde 3 gece konaklamalar,
  Sabah kahvaltıları,
  Havalimanı - Otel - Havalimanı Arası Transferler,
  Panoramik Amsterdam şehir turu,
  Turkce Rehberlik Hizmeti,

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  Yurtdışı cıkış fonu (15 TL )
  Vize Ucreti ( 120 Euro )
  Seyahat Sigortası
  Ekstra turlar
  Kişisel Harcamalar

Pasaport ve Vize :

  SCHENGEN VİZESİ GEREKMEKTEDİR. YEŞİL PASAPORT SAHİPLERİNE VİZE ZORUNULULUĞU YOKTUR.

Uçuşlar :

  TÜRK HAVA YOLLARI

Lütfen Dikkat :