Turlar


1.GUN İstanbul - Selanik - Halkidiki

Siz değerli misafirlerimiz ile akşam saat 21.00 de Kadıkoy Evlendirme Dairesi, saat 21.30 de Zincirlikuyu Avantgarde Otel Onu ve saat 22.00 da İncirli Omur Plaza onunden hareketimizin ardından Lux Tatil Stil Otobusleri ile Tekirdağ uzerinden İpsala ya doğru yola cıkıyoruz. (Kalkış saatlerinden en gec yarım saat once belirtilen yerlerde bulunmanız gerekmektedir.) Yaklaşık 3 saatlik yolculuğun ardından İpsala ya varış. Gumruk ve Pasaport işlemlerinin ardından Yunanistan a giriş.

2.GUN Selanik - Halkidiki

Yunanistan a gecerek, Dedeağac, Gumulcine, İskece ve Kavala uzerinden Selaniğe hareket. Selaniğe varış ve panoramik şehir turu. Selanik ‘ e varışımızı takiben ulkenin en buyuk katedrali olan Agios Dimitrios Katedralini (Aya Dimitros), ve Atamız ın doğduğu evi ziyaret ediyoruz. Turumuza Osmanlı ve Bizans eserlerini izleyerek, Turk Mahallesi, Ano Polis ve Yedi Kule yi gordukten sonra Zincirli Kule den eşsiz Selanik manzarasını seyrediyor ve bol bol fotoğraf cekiyor ve turumuza Roma doneminden kalan Galeriyos un Zafer Tak ını (Kamara),Rotanta (Eski Metropol Camii),Pazar Hamamı, Hamza Bey Camii, Kazancılar Camii ni goruceğimiz yerler arasında. Selanik turunu takiben Halkidiki yarım adasına hareket. (Otele giriş saatleri 14.00 dır. Odaların hazır olması durumunda erken giriş yapılabilir.) Geceleme otelimizde.

3.GUN Halkidiki

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak duzenlenecek olan Kassandra yarım ada turumuza katılabilirler.Bu turumuzda yarım adadaki değişik doğa yaşam tarzını gorup yuzme molalarımızla denizin keyfini muhteşem bir duyguyla yaşabilirsiniz.( 20 € )

4.GUN Halkidiki

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak duzenlenecek olan turlarımıza katılabilirler geceleme otelimizde.

5.GUN Halkidiki

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman arzu eden misafirlerimiz ile Kassandra beach turu. (15 €) Akşam arzu eden misafirlerimiz ile Selanik te yunan taverna eğlencesi. (50 €) Geceleme otelimizde.

6.GUN Halkidiki - Kavala - İstanbul

Otelde acık bufe sabah kahvaltımızın ardından check out işlemlerimizi gercekleştiriyoruz. Ardından tum misafirlerimizin katılımı ile ekstra (15€) duzenlenecek olan Kavala & Porto Lagos turu icin hareket. Kavala panoramik şehir turumuz sırasında İmarethane, Su Kemerleri, Kavalı Mehmet Ali Paşa Kulliyesi, Kavala Kalesi (panoramik olarak) goruyoruz. Oğle yemeği molasında Yunanistan ın meşhur deniz urunleri ve mezelerinin tadına bakma fırsatı bulacaksınız. Oğle yemeği sonrası İstanbul a doğru yola cıkıyor ve Porto Lagos turu yapıyoruz ardından İpsala sınır kapısına doğru yol alıyoruz. Gumruk ve pasaport işlemlerinin ardından Yunan Freeshop unda alışveriş imkanı. Tekirdağ uzerinden İstanbul a varış ve turumuzun sonu.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  - Luks otobuslerle ulaşım

  - Selanik şehir turu

  - 4* otelde 4 gece yarım pansiyon konaklama.

  - Turkce rehberlik hizmeti

  - Sınır kadar su İkramı

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  - Vize bedeli ( 120 € )

  - Yurtdışı cıkış Pulu

  - Extra turlar ve kişisel harcamalar

  - Muze ve Oren yeri girişleri

  - Şofor Bahşişleri ( 5 € )

  - Seyahat Sağlık Guvence Paketi (15 Euro) 65 Yaş ve Uzeri (30 Euro)

Pasaport ve Vize :
Uçuşlar :
Lütfen Dikkat :