Turlar


01.Gun İSTANBUL - DUBAİ

Sabiha Gokcen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş terminalinde saat 22.30 da (1 gun once) hazır bulunulması. Bagaj, bilet ve check in işlemlerinin ardından Fly Dubai Havayolları nın FZ 754 sefer sayılı ucuşu ile 01.00 de de Dubai ye hareket. Yerel saat ile 07.25 de Dubai ye varış. Varışın ardından alanda bekleyen yetkililerimiz tarafından karşılanma ve Dubai şehir turu icin hareket; Emirates Towers, dunyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab ve unlu Jumeirah Plajında fotoğraf molası, Jumeirah Camii, Sheikh Palace, Dubai yi 2 bolgeye ayıran Dubai Creek, Altın ve Baharat Carşıları panoramik olarak gorulecek yerler arasındadır. Sonrasında otelinize transfer ve odaların alınmasının ardından serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak duzenlenecek olan olan Dubai İkonları Akşam yemeği turuna katılabilirler turuna (80 Euro). Bu turumuzda Burj Khalifa; manzarası eşliğinde Fountain Ballet Show (su, ses ve ışık gosterileri) izleyecek ve ardından akşam yemeğimizi alacağız. Yemek sonrasında Antik kapalı carşı Souk Madinat Jumeirah bolgesi gezilecek ve buyuleyici gece goruntusune sahip Burj Al Arab ve Palmiye adası panoramik olarak gorulecektir. Tur sonrası otelinize transfer ve geceleme otelinizde.

02. Gun DUBAİ
Sabah kahvaltısının ardından deniz & guneş & kumun tadını cıkartabilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak duzenlenecek olan, Akşam yemekli Col Safari ; turuna katılabilirler (75 Euro). Bu turumuzda 4X4 jiplerle colde unutulmaz anlar yaşayabilir, deve ciftliklerini ziyaret edebilir ve gun batımını izleyebilirsiniz. Ayrıca colde kurulan bedevi kampında acık bufe yemek, sınırsız alkolsuz icecekler ve dansoz show ile gunun tum yorgunluğunu atabilirsiniz. Tur sonrası jiplerimiz sizleri otelinize bırakıyor ve geceleme otelinizde.

03/04. Gun DUBAİ - MALDİVLER
Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak duzenlenecek olan Oğle yemekli Abu Dhabi & Central Souq; turumuza katılabilirler. (75 Euro) . Turumuzda; Yedi emirliğin başkenti olan Abu Dhabi emirliği gezilecek olup, 40 yıl once kucuk bir balıkcı koyu olan başkentin bugun ne kadar modern bir şehir olduğuna tanık olunacaktır. Sonrasında zengin acık bufe oğle yemeğimizi alıyoruz. Abu Dhabi gunumuzde geniş bulvarları, gokdelenleri ile ultra-modern bir Arap şehridir. Beyaz Kale, gocebe Bedevi yaşamının sergilendiği geleneksel koy, karşısında yuzer restoranların bulunduğu Kordon caddesi gorulecek yerler arasındadır. Turun ardından Marina bolgesinde serbest zaman, sonrasında alışveriş icin Central Souk ta serbest zaman. Tur sonrasında havalimanına transfer bagaj, bilet ve check in işlemlerinin ardından Fly Dubai Havayolları nın FZ 559 sefer sayılı ucuşu ile 01.30 da Maldivler e hareket. Yerel saat ile 07.00 de Maldivlere varış. Varışın ardından alanda bekleyen yetkililerimiz tarafından karşılanma ve otelimize transfer. Hint Okyanusu nun en guzel takım adalarına sahip Maldivler de deniz sporları, su kayağı, dalış ve bembeyaz kumsallarda guneşlenebilirsiniz. Geceleme otelinizde.

05. Gun MALDİVLER
Sabah kahvatısının ardından serbest zaman. Hint Okyanusu nun en guzel takım adalarına sahip Maldivler de deniz sporları, su kayağı, dalış ve bembeyaz kumsallarda guneşlenebilir ya da ekstra turlara katıabilirsiniz. ( Night Fishing , Male Alışveriş turu, Dalış Turu). Geceleme otelinizde.

06. Gun MALDİVLER
Sabah kahvatısının ardından serbest zaman. Hint Okyanusu nun en guzel takım adalarına sahip Maldivler de deniz sporları, su kayağı, dalış ve bembeyaz kumsallarda guneşlenebilir ya da ekstra turlara katıabilirsiniz. ( Night Fishing , Male Alışveriş turu, Dalış Turu). Geceleme otelinizde.
07. Gun MALDİVLER - COLOMBO
Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve belirlenen transfer saatine kadar serbest zaman Maldivler de muhteşem deniz kum ve guneşin tadını cıkartabilirsiniz. Oğleden sonra belirlenen transfer saatinde havalimanına transfer bagaj, bilet ve check in işlemlerinin ardından yerel havayolları ile Colombo ya hareket. Colombo ya varış. Varışın ardından alanda bekleyen yetkililerimiz tarafından karşılanma ve otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

08. Gun COLOMBO - PİNNAWALA - KANDY
Sabah kahvaltısının ardından Pinnawala Fil Yetimhanesi ne doğru yola cıkıyoruz. 1975 te terk edilmiş ve yaralanmış fillerin bakımı icin kurulan tesisteki fil sayısı bugun 65 in uzerindedir. Ardından bir vadinin icinde bulunan Kandy şehrini keşfediyoruz. Kandy şehri 1815 yılında İngiliz idaresine alınmadan once Sinhala Krallarının son başkentidir. Turumuzda Kandy carşısı ile gol kenarı gezilip, bir mucevher işleme ve el sanatları merkezi ziyaret edildikten sonra, buyuleyici ceşitlilikte ağac, bitki ve ciceklere sahip Peradeniya Botanik Bahcelerini dolaşma fırsatı bulacağız. Ardından Kandy şehrini budistler icin kutsal kılan "Buda nın Dişi" kutsal emanetinin icinde tutulduğu "Dalada Maligawa" tapınağını gezeceğiz ve keyifli bir kulturel şova tanıklık edeceğiz. Tur bitiminde otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

09.Gun COLOMBO - DUBAİ - İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ardından Colombo şehir turu. Colombo Sri Lanka nın en buyuk şehri ve eski başkentidir. 16. yuzyıla kadar kucuk bir liman kenti olan bolge, 1505 te Portekizlilerin ulaşmasıyla ve İngiliz İdaresi sırasında onemli limanlardan birine donuşmesiyle birlikte gitgide buyuyerek bugunku halini almıştır. Şehrin her yerinde koloni donemlerinden kalma Portekiz, Hollanda ve İngiliz mimarisiyle karşılaşmak mumkundur. 100 yıllık Saat Kulesi, Pettah Carşısı, Bandaranaike Anıtı Uluslararası Konferans Salonu gorulecek yerler arasındadır. Tur bitiminde havalimanına transfer bagaj, bilet ve check in işlemlerinin ardından Fly Dubai Havayolları nın FZ 554 sefer sayılı ucuşu ile 15.20 ta Dubai ye hareket. Yerel saat ile 18.55 de varış. Varışın ardından Fly Dubai Havayolları nın FZ 753 sefer sayılı ucuşu ile 21.30 te İstanbul a hareket. Yerel saat ile 00:20 de İstanbul a varış ve turumuzun sonu.

 


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  İstanbul (SAW) - Dubai - Male - Colombo / Colombo - Dubai - Istanbul (SAW) parkurunda Flydubai Havayolları ile ekonomi sınıf ucak bileti
  Dubai (2) & Maldivler (3) & Sri Lanka (2) toplam 7 gece konaklama
  Alan - otel - Alan transferleri
  Maldivler de transferler esnasında asistanlık hizmeti. (İngilizce olarak verilecektir)
  Panoramik Colombo şehir turu (İngilizce olarak verilecektir)
  Dubai de Turkce, Maldivler ve Colombo da İngilizce lokal rehberlik hizmeti
  Havalimanı vergileri
  Maldivlerde Balayı ciftlerine ozel odaya meyve sepeti & şarap ikramı

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  Her turlu kişisel harcamalar ve otel ekstraları
  Yurt dışı cıkış harcı bedeli
  Zorunlu Seyahat Sigortası (15 euro)
  Rehber ve şofor tipleri, bahşişler
  Programda ekstra olarak belirtilen cevre gezileri
  Dubai vize ucreti (100 euro)

Pasaport ve Vize :

  DUBAI VİZESİ GEREKMEKTEDİR.

Uçuşlar :

  FLY DUBAI HAVAYOLLARI

Lütfen Dikkat :