Turlar


1.GUN İSTANBUL - LVİV
Sabiha Gokcen Havaalanı dış hatlar gidiş terminalinde siz değerli misafirlerimizle 11:30 da buluşuyoruz. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Havayollarının PC 634 sefer sayılı ucuşu ile, saat 13:55 da Lviv e hareket ediyoruz. Saat 15:55 da varışımızın ardından alanda bizi bekleyen otobusumuz ile otelimize transferlerimiz gercekleşiyor. Otele varışımızla beraber Welcome Coctail. Dinlenmek ve kişi kişisel aktiviteleriniz icin serbest zamanımız bulunuyor. Dileyen misafirlerimiz gunun yorgunluğunu atabilmek icin extra olarak duzenlenecek Geleneksel Rus Hamımı turuna katılabilirler (Akşam Yemeği ve alkollu icecekler dahil 40 €). Geceleme Lviv de otelimizde.
2.Gun LVİV
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz yapılacak olan Mistik Lviv turuna katılabilirler. Şehrin en unlu caddelerini, tarihi binaları, sarayları, muzikle beslenen renkli meydanlarını goreceğimiz uc saatlik bir gezi yapacağız. Lviv in bozulmamış tarihi kent dokusu eşliğinde Orta Cağ ı yaşayacağız. Tur bitiminde arzu eden misafirlerimiz şehir merkezinde kalabilir, meşhur kahve ve butik cikolata mağazalarını gezebilirler. Akşam dileyen misafirlerimiz ile Lviv in unlu gece hayatına dahil oluyoruz. Extra olarak duzenlenecek olan ‘ Lviv Fashion Club (Giriş ucreti + Bir Adet bira/şarap 30 €) turunu gercekleştiriyoruz.
3.Gun LVİV
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz Lviv Şato turuna katılabilirler (45 €). Ronesans mimarisinin ozelliklerini taşıyan Olesko ve Pidhirtsi şatoları bile birlikte Polonyalı Sobieski ailesinden kalan ve ilk gunku gibi ihtişamını koruyan Zalochiv şatolarını goreceğiz. Orijinal halleri 18. YY ve 19. YY dan gunumuze korunmuş olan bu şatolarda şovalye donemine bir yolculuk yapacaksınız. Tur bitimi otele donuş ve geceleme otelimizde. Dileyen misafirlerimizle Lviv de bir gece daha, unlu gece hayatını yaşıyoruz.. ‘ Lviv Fashion Club turu extra olarak duzenlenecektir (30€).
4.Gun LVİV - İSTANBUL
Sabah, bir onceki gunun vermiş olduğu yorgunluğu atmak adına otelde ‘ gec kahvaltı (Tatil Stil misafirlerine ucretsiz ayrı bir salonda max - saat 10.30) alıyoruz. Otel cıkış işlemlerimizin ardından, aracımızla havaalanına transferlerimiz gercekleşiyor. Pegasus Hava Yollarının PC 635 sefer sayılı ucuşu ile saat 16.50 de İstanbul a hareket ediyoruz. Saat 18.50 te İstanbul a varış ve turumuzun sonu. Bir başka Tatil.com turunda goruşmek dileği ile..


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile İSTANBUL (SAW) - LVİV (LWO) - İSTANBUL (SAW) arası ekonomi sınıfı ucak biletleri
  Havalimanı vergileri
  Secenekli otellerde 3 gece kahvaltı dahil konaklamalar
  VİP araclarla Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
  Panoramik Lviv şehir turu
  Profesyonel Turkce rehberlik hizmetleri
  Welcome Kokteyl

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  Seyahat sağlık guvence paketi 15 €, 65 yaş ve uzeri 30 €
  Yurt dışı cıkış harcı bedeli 15 TL
  Her turlu otel ekstraları ve kişisel harcamalar
  Opsiyonel turlar
  Muze ve oren yerleri giriş ucretleri

Pasaport ve Vize :

  VİZESİZ

Uçuşlar :

  PEGASUS HAVA YOLLARI

Lütfen Dikkat :