Turlar


1. Gün İstanbul - Girit
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde, saat 03.00da buluşma. Check-in ve bagaj işlemlerinin ardından Borajet Havayolları YB 9383 uçuşu ile saat 06.00da Girite hareket. Yerel saat ile 07.45de varış. Varışı takiben yapılacak olan ve Plateia Elefterias tan ( Özgürlük Meydanı ) itibaren başlayacak şehir turunda; Agios Titos, Rasih Bey Konağı, Ayos Minas ( Katedral ), Osmanlı Bon Marche Binası, Valide Sultan Camii Şadırvanı, Evkaf Binası, Morosini Şadırvanı, Osmanlı Kışlaları, Venedik Loggiası, Venedik Limanı ve tersaneleri görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.
2. Gün Girit
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra Elounda -Spinalonga -Ag. Nikolaos -Plaka turu. (75 €) Elounda -Spinalonga -Ag. Nikolaos -Plaka: Turumuz tekneye bineceğimiz liman kasabası Plakada başlayacaktır. Kısa tekne yolculuğumuzun ardından ilk olarak Venedik döneminin en güçlü kalelerinden birini barındıran Spinalonga Adası ziyareti. Tekne ile Eloundaya geçiş ve serbest zaman. Ardından şirin bir kasaba olmasının yanında, kasabanın içinde yer alan gölü ve bu gölün derinliği hakkında var olan birçok efsane ile ünlü olan Aghios Nikolaos ı görüyoruz.Tur sonrası otelimize transfer ve arzu eden misafirlerimiz için ekstra Girit Gecesi Turu. (75 €) Bu turumuzda Yunan geleneksel eğlence kültürünü keşfedip, limitsiz şarap, meyve, buzuki ve lir eşliğinde Girit yerel kıyafetli dansçıların folklor gösterisini izleme imkanı buluyoruz. Geceleme otelimizde.
3. Gün Girit
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra Fodele Köyü, Rethymno (Resmo)-Chania (Hanya) turu. (60€) Fodele -Resmo -Hanya: Resmo Venedik ve Türk dönemlerinin kalıntılarını taşıyan Yunanistanın en güzel şehirlerinden biridir. Dar sokakları, eski Venedik evleri, çeşmeleri ile kendine ait karakteristik yapısı vardır. Rethymnoda verilecek serbest zamanda Fortetza (şehre bakan Venedik Akrapolü girişi tur fiyatına dâhil değildir), eski Venedik limanı, Türk minareleri, şehri çevreleyen Venedik surları görülebilir. Sonrasında Kydonia kalıntıları üzerine inşa edilmiş ve günümüzde eski & yeni şehir diye ikiye ayrılmış olan Hanyaya hareket. Hanyada bulunan Türk minareleri görüldükten sonra ünlü balık & meyve pazarı ve güzel limanını ziyaret etmek için serbest zaman. Hersonissos a dönüş yolunda Fodele Köyü ziyareti. Geceleme otelimizde.
4. Gün Girit - İstanbul
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Rehberimizin bildireceği saatte otelden hareketle havalimanı transferi ve Bagaj, bilet ve check in işlemlerinin ardından Borajet havayolları YB 9384 uçuşu ile saat 08.30da İstanbula hareket, Yerel saat ile 10.15de İstanbul a varış ve turumuzun sonu.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  Ücrete Dahil Olan Hizmetler

  Borajet Havayolları Özel Seferi ile İstanbul {Sabiha Gökçen Havalimanı} -Girit dış hatlar, gidiş/dönüş uçak bileti
  Havalimanı vergileri ve yer hizmetleri
  Havaalanı -Otel -Havaalanı gidiş/dönüş transferi
  3 Gece oda/ continental kahvaltı konaklama
  Girit Panoramik şehir turu ve şehirlerarası transferleri
  Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  Vize ücreti ve Hizmet Bedeli: 130 Euro
  Kişisel Harcamalar
  Yurtdışı çıkış konut fonu bedeli: 15 TL
  Ekstra turlar
  Seyahat sağlık sigortası (20 Euro)
  Öğle ve akşam yemekleri ile içecekler

Pasaport ve Vize :

  SCHENGEN VİZESİ

Uçuşlar :

  BORAJET HAVAYOLLARI

Lütfen Dikkat :