Turlar


1.Gun İSTANBUL - KRASNODAR
Sabiha Gokcen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Pegasus kontuarı onunde siz değerli misafirlerimiz ile saat 07.30 da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yollarının PC 776 sefer sayılı ucuşu ile 10:50 da Krasnodar a ucuş. Yerel saat ile 12:40 ta varış ve havalimanında bizleri bekleyen ozel otobusumuz ile otele transfer. Akşam ustu Rehberimizin belirleyeceği saatte Krasnodar Stadyumuna hareket. Fenerbahce mize Başarılar. Macın ardından Krasnodar otelimize geri donuş icin stadtan hareket . Geceleme otelinizde.
2.Gun KRASNODAR
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak duzenleyeceği Krasnodar Turu (30 Euro). Adını Kuban Nehrin den alan 1793 yılında Kralice Buyuk Catherina nın izni ile Kazaklar tarafından kurulmuş olan Rusya Federasyonu Krasnodar Krayı (Bjedughkale) Federal Bolgesi nin başkenti; Krasnodar ı gezmeye başlıyoruz. Panoramik şehir turunda, Kırmızı sokak diye adlandırlan şehrin en populer sokağı Krasnaya da; Krasnodar Filarmonik Konser Salonu, Maxim Groky Parkı, Car III. Aleksander ın 1888 yılında Krasnodar a gelişi onuruna yapılan ve 2009 yılında restore edilen Alexander s Arch ı goruyoruz. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.
3.Gun KRASNODAR - İSTANBUL
Sabah kahvaltısının ardından otelden ayrılış işlemleri ve serbest zaman. Rehberimizin belirteceği saatte otelde buluşma ve havalimanına transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Pegasus Hava Yollarının PC 4777 sayılı tarifeli seferi ile saat 19.10 de İstanbul a hareket. Yerel saat ile 21.05 te İstanbul a varış ve turumuzun sonu.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul (SAW) - Krasnodar - İstanbul (SAW) arası ekonomi sınıfı ucak biletleri
  Havalimanı vergileri
  Secilecek kategoride ki otelde 2 gece kahvaltı dahil konaklamalar
  Şehir konaklama vergisi
  Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
  Krasnodar Hotel - Krasnodar Stadyumu - Krasnodar Hotel transferi
  Profesyonel Turkce rehberlik hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  Vize ucreti (150 Euro)
  Ozel Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro)
  Yurt dışı cıkış harcı bedeli
  Her turlu otel ekstraları ve kişisel harcamalar
  Opsiyonel turlar
  Muze ve oren yerleri giriş ucretleri
  Mac Bileti

Pasaport ve Vize :

  VİZE GEREKMEKTEDİR..

Uçuşlar :

  PEGASUS HAVA YOLLARI İLE

Lütfen Dikkat :