Turlar


01.Gun İSTANBUL - BELGRAD
Ataturk Havalimanı Dış Hatlar Terminali nde saat 14.00 da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Air Serbia Havayolları Tarifeli seferi JU 553 ile saat 16.30 te Belgrad a hareket . Yaklaşık 1 saatlik yolculuğun ardından yerel saat ile 17:30 da Belgrad a varış. Pasaport, bagaj ve gumruk işlemlerinin ardından ozel otobuslerimizle birlikte panaromik Belgrad turumuza başlıyoruz. Panoramik Belgrad şehir turumuz sırasında Kale Meydanı, Askeri Muze, İstanbul Kapı, Saat Kulesi, Damat Ali Paşa Turbesi, Zindan Kapı, Leopoldov Kapı, Sokullu Mehmet Paşa Ceşmesi, Stefan Lazerevic Anıtı, Nebojsa Kulesi, Saborna Kilisesi, Cumhuriyet Meydanı, Terazi Meydanı ve Taş Meydan gorulecek yerler arasındadır. Turumuzun bitimi ile birlikte otelimize transfer . Geceleme otelimizde.
02.Gun BELGRAD
Sabah otelimizde alınacak kahvaltı sonrası serbest zaman.Arzu eden misafirler rehberiniz tarafından esktra olarak duzenlenecek olan Novi Sad turuna katılabilirler (50 Euro). Tur esnasında gorulecek yerler arasında ozgurluk meydanı,halk tiyatrosu,tuna sokağı ve sahili, Svetozar Miletic Heykeli, Katolik Katedrali, Ortodoks Aya Yorgi Katedrali, Aya Nikola Kilisesi ve Sinagog panaromik olarak gorulecek yerler arasındadır. Serbest zamanın ardından turumuzun bitimiyle otelimize transfer.Geceleme otelimizde.
03.Gun BELGRAD - İSTANBUL
Sabah kahvaltısı ve son hazırlıklar icin serbest zaman. Ozel otobusumuz ile havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Air Serbia Havayolları JU 552 seferi ile saat 12.25 te İstanbul a hareket. Yerel saat ile 14.55 te İstanbul a varış ve turumuzun sonu.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  Air Serbia Havayolları Tarifeli seferi ile İstanbul - Belgrad - İstanbul ucak bileti,
  Secilecek kategori otelde 2 gece oda+kahvaltı konaklama,
  Alan/Otel/Alan transferleri,
  Panoramik Belgrad şehir turu,
  Turkce Rehberlik hizmeti.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  Yurt dışı cıkış harcı bedeli ( 15 TL ) - Misafirler tarafından ilgili bankalara yatırılması gerekmektedir.
  Her turlu otel ekstraları ve kişisel harcamalar,
  Oğle ve akşam Yemekleri,
  Programda belirtilmeyen tum gezi ve turlar,
  Muze ve oren yerleri girişleri,
  Seyahat Koruma Paketi ( 15 EURO ) 70 yaş ustu misafirler icin kişi başı (30 Euro),

Pasaport ve Vize :
Uçuşlar :
Lütfen Dikkat :