Turlar


1. GUN: ISTANBUL - ROMA

Sabiha Gokcen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde ucuştan 2 saat once buluşma. Bilet ve gumruk işlemlerini takiben Pegasus Havayolları nın PC 535 sayılı tarifeli seferi ile 11.30 da Roma ucuşu. Varışın ardından yapılacak şehir turunda Pieta Collosseo, Roma Forumu, Traiano Forumu, Circo Massimo yarış alanı, Mussolinínin halka seslendiği Venedik meydanı, Vittoriano Zafer Anıtı gorulecek yerler arasındadır. Geceleme otelimizde.

2. GUN: ROMA ( NAPOLI POMPEI )

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra duzenlenecek olan Napoli Pompei Turu na katılabilirler. Vezuv yanardağı patlaması sonucu 1600 yıl kuller altında kalıp,, şimdi acık muze olan Pompei dunyanın en onemli ve tanımış antik şehirlerinin başında geliyor şuphesiz. Uzman yerel rehberlerin eşliğinde yapacağınız bu keşif esnasında hayranlık ve şaşkınlık duygularını bir arada yaşayacaksınız. Ardından İtalya nın 3. buyuk kenti ve pizzanın ortaya cıktığı şehir olan Napoli ye varışımızın ardından yapacağımız panoramik şehir turunda Pozilipo, Mergellina, Plebiscito Meydanı, Trieste Tirentino Meydanı, Toledo Caddesi gorulecek yerler arasındadır.

POMPEI - NAPOLİ TURU ▪ 90 Euro / yetişkin *** 45 Euro / 02-12 yaş

3. GUN: ROMA- FLORANSA
Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından Floransa ya hareket. Floransa ya varışı takiben şehir turunu gercekleştiriyoruz. Bu turumuzda, Arno Nehri, Ponte Vecchio Koprusu, Uffizi Sanat Galerisi, San Giovanni Battista Vaftizhanesi, Santa Maria del Fiore Katedrali ve Signoria Sarayı gorulecek yerler arasındadır. Gezi sonrası Montecatini deki Otele varış ve yerleşme. Geceleme otelinizde.

4.GUN: FLORANSA (Pisa & Siena & San Gimignano)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra duzenlenecek olan Pisa&Siena&San Gimignano Turu na katılabilirler.

Bu turumuzda once İtalya nın en onemli sembolu, eğikliği 5,5 metreyi bulmasına rağmen, hala ayakta durması mucize kabul edilen, meşhur Pisa kulesini goruyoruz. Daha sonra İtalya nın en tipik kasabası olan dunyaca unlu Palio yarışlarının yapıldığı ve Ortacağın gunumuze en guzel şeklide yansıdığı Siena kentini geziyoruz. Son olarak ta Roma İmparatorluğu zamanında konumu itibariyle tepede bulunmasından dolayı garnizon olarak kullanılmış bu şirin, etrafı surlarla cevrili San Gimigniano kasabasının gezilmesi sonrasında otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
PISA -SIENA- ST GIMIGNANO TURU ▪ 90 Euro / yetişkin *** 45 Euro / 02-12 yaş

5.GUN: FLORANSA - VENEDIK
Sabah kahvaltısının ardından Venedik e transfer. Varışı takiben yapılacak panoramik şehir tanıtım turunda; Galleria, Duomo katedrali, Scala Meydanı, Fortezza gorulecek yerler arasındadır. Tur bitiminde Venedik e hareket. Varışı takiben yapılacak panoramik şehir turunda; San Marco Meydanı ve San Marco Kilisesi, Can ve Saat Kulesi ile Rialto Koprusu gorulecek yerler arasındadır. Dileyen misafirlerimiz ekstra duzenlenecek olan Gondol turuna katılabilirler. ( Ekstra Kişi Başı 25 Eur ) Geceleme otelinizde.

6. GUN: VENEDİK - MILANO ( VERONA)
Sabah kahvaltısı sonrası tum grubun katılımı ile gercekleşecek olan Verona turu imkanı. Bu turumuzda; İtalya nın en guzel şehirlerinden, Romeo ve Juliet in şehri olarak bilinen Verona da Juliet in evi, Veneto Bolgesi ndeki gladyator oyunlarının sergilendiği, M.S. 30 da tamamlanmış olan arena, Erbe ve Signori meydanları gorulecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası Milano ya transfer ve varışı takiben yapılacak şehir turunda; Galleria, Duomo katedrali, Scala Meydanı, Fortezza gorulecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
VERONA TURU ▪ 40 Euro/yetişkin ***20 Euro / 02-12 yaş

7. GUN: MILANO - ISTANBUL
Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz icin ekstra duzenlenecek olan Como Golu turu imkanı. İtalya nın kuzeyinde bulunan ve 3. buyuk golu olan Como Golu nun insanı buyuleyen manzarası eşliğinde gezerken, bir yandan golun kıyısında unlu isimlerin malikanelerini goruyoruz. Turumuzun ardından rehberimizin bildireceği saatte Milano Havalimanına transfer ve Pegasus Hy PC722 tarifeli seferi ile saat 17.45 ‘de ucuş ve turumuzun sonu.
COMO & LUGANO TURU ▪ 60 Euro / yetişkin *** 30 Euro / 02-12 yaş


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  ▪ Pegasus Havayolları Seferi ile İstanbul {Sabiha Gokcen Havalimanı} - Roma gidiş / Milano Malpensa - İstanbul {Sabiha Gokcen Havalimanı} dış hatlar, gidiş/donuş ucak bileti
  ▪ Havalimanı vergileri ve yer hizmetleri
  ▪ Havaalanı - Otel - Havaalanı gidiş/donuş transferi
  ▪ Tur programında belirtilen şehirlerarası transferler
  ▪ Belirtilen kategori otellerde 6 gece oda/continental kahvaltı konaklama
  ▪ Roma, Floransa, Venedik, Milano panoramik şehir turu
  ▪ Profesyonel Turkce rehberlik hizmeti.
  ▪ Venedik Vaporetto Ucreti ( 15 Eur )
  ▪ İtalya da otele odenen şehir konaklama vergileri ( 20 Eur )

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  ▪ Vize ucreti ve Hizmet Bedeli
  ▪ Kişisel Harcamalar
  ▪ Şofor bahşişleri ( Kişi Başı 5 Eur )
  ▪ Yurtdışı cıkış fonu bedeli
  ▪ Ekstra turlar
  ▪ Oğle ve akşam yemekleri ile icecekler
  ▪ Tum Muze ve Oren yeri girişleri

Pasaport ve Vize :

  SCHENGEN VİZESİ GEREKMEKTEDİR...

Uçuşlar :

  PEGASUS HAVA YOLLARI İLE

Lütfen Dikkat :