Turlar


İstanbul-Cenova

TK1307 ile İstanbul Cenova uçuşu ile Cenovaya hareket

İtalya’nın en büyük liman şehri olan Genova, gerek görkemli gerek denizcilik alanındaki öncü geçmişi gerekse günümüze kadar iyi korunmuş tarihi yapısıyla ve de zengin mimari yapılarıyla çok yönlü bir liman ve ticaret merkezidir. 28 Mayıs 1998`de alınan kararla Avrupa Birliği hükümetleri Cenova`yı Fransız kenti Lille ile birlikte Avrupa Kültür Başkenti olarak belirledi. Kültür, tarih ve doğanın birleştiği bu kent bir çok ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır.
Cannes, FRANSA

Varış:08.00 Hareket:16.00

Kent yaptığı film festivalleriyle ün kazanmıştır. Zengin bir yapıya sahiptir. Caddelerinde gördüğünüz arabalara hayran kalacaksınız. Kilometrelerce uzunlukta plajlara sahip olan kente hayran kalacaksınız. Her adımda bir ünlüyle burun buruna geleceğiniz Cannes`da her gün bir festival havasında yaşanıyor.
Palma de Mallorca, İSPANYA

Varış:14.00 Hareket:-
Palma de Mallorca, İSPANYA

Varış:- Hareket:00.30

Yaz-kış çiçekli doğası, gizemli mağaraları, keskin uçurumları, masal dünyasını andıran sokaklarla ayrılmış farklı köy evleri ve Akdeniz`in zümrüt sularına açılan plajlarıyla Mallorca, Balear Adalarının kraliçesidir. İspanya`nın en büyük adasıdır ve doğu kıyılarında bulunur. Adanın ünü sahillerinden ve küçük mağralarından gelir. Şehrin devasa gotik katedralini ziyaret etmeli ve yerel halk tarafından La Seo adı verilen gül bahçesini görmelisiniz. Palacio Almudaina, Bellver Castle ve Drach Mağrası`nı ziyaret etmelisiniz.
Barselona, İSPANYA

Varış:09.30 Hareket:18.00

Barselona, Avrupa da görülmesi gereken önemli yerlerden biri. Katalanların başkenti olan; göze çarpan mimarisi ve sanat tarzı ile ünlüdür. Yapımı yarım kalan Sagrada Familia Katedrali bu mimari tarzının en güzel örneğidir. Modern binalardan, Gotik mahallesine kadar hayat dolu bu şehir her zevke hitap edecek özellikte. Daracık sokaklarında sokak sanatı, sokakların açıldığı geniş meydanlarda ise heykel sanatı fışkırıyor! Müzeleri, eğlenceli pubları, alışveriş imkanları, futbol takımı, plajları ve kendine özgü yemekleri ile yaşayan bir şehir..
Ajaccio, FRANSA

Varış:12.00 Hareket:19.00

Napoleonùn doğduğu yer olarak ün kazanmış olan Ajaccio`nun sokaklarında dolaşın ve çok sayıda meydanı görün . Meydanlar, anıtlar ve müzeler bu şehri sanki kutsamaktadır. Kayalıkları, plajları, narenciye ağaçlarının çevrelediği güneşli sahil kıyısı, zeytin ağaçları ve bağları ile tarih ve kültürün iç içe olduğu bir yerdir.
Civitavecchia(Roma), İTALYA

Varış:08.00 Hareket:19.00

Civitavecchia Limanı, “sonsuzluğun Şehri” Roma’ya açılan kapıdır.

ROMA : İtalyanın başkentidir. Katoliklerin ruhani lideri Papa nın yaşadığı bağımsız devlet Vatikan Roma şehrinde yer almaktadır. Mimari ve tarihi yönleriyle sizlere hitap edecek Roma`da Forum, Sistine Şapeli, Pantheon ve St.Peter Bazilikası görülmeye değer yerler arasındadır. İstanbul gibi Roma şehri 7 tepe üzerine kuruludur.
La Spezia, İTALYA

Varış:07.00 Hareket:19.00

La Spezia İtalyanin Ligurya bölgesinde bulunan ayni ismi taşıyan La Spezia ilinin merkezi bir komündür. Ligurya Denizi sahillerinde Genova ile Pisa arasinda konumlanmistir. Bu sehirin limani İtalya da en onemli ticari sivil ve ana İtalyan askeri liman niteligindedir. Şehir deniz ile dağlar arasında sıkışmış bulunan dar bir sahil parçası üzerinde kurulmuştur. Bu nedenle şehir planı pek düzgün olmayan yokuşlu inişli ve kavisli yerleşim bölgeleri içinde bulundurmakta ve bazı semtler tepeler üzerinde kurulmuşlardır.
Cenova, İTALYA

TK1308 ile Cenova İstanbul uçuşu ile İstanbula hareket
Hareket:08.00


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  THY ile ekonomi sınıfı İstanbul - Cenova - İstanbul uçuşu 

  Tercih etmiş olduğunuz kategorideki kabinde 7 gece tam
  pansiyon konaklama
  Havaalanı - liman - havaalanı transferleri.
  Yolcu sayısı gözetmeksizin Türkçe Rehberlik hizmeti.
  Her gün ve gece için düzenlenen eğlence, animasyon
  ve şovlar
  Gemideki sabah, öğle ve akşam yemekleri
  Kaptanın hoşgeldin partisi ve gala yemeği
  Fitness

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  Günlük kişi başı 10€ gemi servis ücreti (bahşişler)
  Sağlık hizmetleri.
  Kara turları
  Güzellik merkezi ve SPA alanı
  Gemideki tüm içecekler
  Kişisel harcamalar (Internet, kuru temizleme, telefon, vb.)
  Vize bedeli
  Yurt dışı çıkış harcı
  İç hat bağlantı uçuşları
  Liman-Havaalanı vergileri(350 Euro)
  Vize için gerekli teminatları da içeren MSC Cruises seyahat sigorta
  paketi (Sadece Türk pasaportlu misafirler için) (70 yaş ve üzeri
  misafirler için %100 sürprim uygulanır)

Pasaport ve Vize :

  SCHENGEN VİZESİ GEREKMEKTEDİR.

Uçuşlar :

  TÜRK HAVA YOLLARI

Lütfen Dikkat :

Msc Voyagers Club İndirimi
MSC Voyagers club üyelerimizin PAKET PROGRAMLARDA yaptıkları rezervasyonlarda, kendileri ve aynı kabinde konakladıkları kişiler için, %2,5 indirim uygulanmaktadır.
İndirim vergi hariç tutar üzerinden hesaplanmaktadır.
Balayı İndirimi
Paket programlarda balayı çiftleri için tüm sezon boyunca geçerli indirim oranı %2,5 dir. İndirimlere ek olarak gemide sürpriz ikramlar ve hoşgeldin kokteyli sunulmaktadır.
İndirim vergi hariç tutar üzerinden hesaplanmaktadır.
Vize
Umuma Mahsus Pasaportlar - Tek girişli Schengen vizesi gerekmektedir.
Hizmet, Hususi, Diplomatik Pasaportlar - Vize gerekmemektedir.