Turlar


1 Gun ISTANBUL - PARİS
Ataturk Havalimanı Dış Hatlar gidiş gidiş terminalinde 09.00 da hazır bulunulması. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Atlas Global Havayollarının KK6033 sefer sayılı ucuşu ile 11.50 de Paris e hareket. 13.40 ‘da varış bizleri bekleyen ozel otobusumuzle panoramik şehir turu. Yarım gunluk panoramik şehir gezisinde Opera Meydanı ve Binası, Tuilleries Bahceleri, Concorde Meydanı, dunyaca unlu alışveriş caddesi Champs-Elysées, Zafer Takı, Eiffel Kulesi, Askeri Muze, Alexandre III Koprusu, Meclis binası, Napoléon un Mezarı, Orsay Muzesi, Louvre Sarayı ve Muzesi, Chatelet Meydanı, Ile de la Cité ve Notre Dame Katedrali, St. Michel Meydanı ve Ceşmesi, Vendome Meydanı, Madlen Kilisesi, Grand Palais , Petit Palais ,Comedie Francais, parfum muzesi gorulecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer. Arzu eden misafirlerimiz ile rehber eşliğinde (yuruyerek/toplu taşıma ile) ekstra olarak duzenlenecek olan Romantik Paris turuna Yemeksiz (35 Euro) / Yemekli (65 Euro) katılabilirler. Filmlere, resimlere, şarkılara, şiirlere konu olmuş aşkın kenti Paris i gece panoramik olarak gorebilecek Eyfel kulesindeki kısa ışık gosterisini izleyecek, tum dunyanın en tanınmış caddesi Champs Elysees de dolaşıyoruz. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.
2. Gun PARİS
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek Paris ikonları ve Seine Nehri turumuza katılabilirler. (80 Euro). Tam gunluk turumuzda şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağımız, Paris in olduğu kadar Fransa nın da sembolu olan Eyfel Kulesine cıkıyoruz. Daha sonra, tekne ile Seine Nehri Gezisi ne cıkıyoruz. Paris in en muhteşem binalarını yakından gorecek, Seine Nehri nin koprulerinin altından gecerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Bu tekne gezisi sırasında gorulecek yerler arasında Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Muzesi, Cité Adası, Notre Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Muzesi ve Louvres Sarayı bulunmakta. Nehir gezisi sonrası şehrin en ilgi ceken merkezlerinden biri olan hareketli Pigalle Semti nden gecerek, gunumuzde halen bohem yaşamın devam ettiği Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre Tepesine funikulerle cıkacağız. Burada Sacré-Coeur u (Adaklar Kilisesi) gordukten sonra, Ressamlar Meydanı nda portrenizi yaptırmak ve yemek icin serbest vaktiniz olacak. Ressamlar Tepesi gezisinin ardından, vergisiz parfum, kozmetik urunler, saat alabileceğiniz Benlux mağazasına hareket ediyoruz. Benlux Mağazasından sonra, St Michel bolgesindeki Meryem Ana ya ithaf edilmiş olan dunyaca unlu Notre Damme Katedrali ni panoramik olarak goruyor ve Luksemburg Bahcelerini gormek uzere yolumuza devam ediyoruz. Luksemburg Bahcelerini gordukten sonra turumuz sona eriyor. Arzu eden misafirlerimiz Lido Show (125 Euro) turuna katılabilirler. 60 yıldır devam eden danslı gosterileriyle Paris gecelerinin en gorkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW u bizler icin ayrılmış ozel masalarda şampanya eşliğinde izleme fırsatı bulabilecekler. Tur bitiminde otele transfer. Geceleme otelinizde
3. Gun PARİS - DİSNEYLAND
Sabah kahvaltısının ardından Disneyland a transfer. Varısımızın ardından otele yerlesme. Ardından Disneyland a transfer. Main Street ve 19. Yuzyıl Amerikan kasabaları, Korsan Adası, Fantezi Ulkesi ve Keşifler Diyarı goreceğimiz yerler arasında. Frontierland da, Perili Koşkte gezinti yaptıktan sonra, başıboş bir maden treni ile maden tunelleri ve yıkılmaya yuz tutmuş koprulerden gecerek eğlencenin doruklarına ulaşacağız. Indiana Jones un Olum Tapınağı nı hızlı trenle gezecek ve sonrasında teknelerimize binerek muazzam bir kaleyi kuşatan Karayip Korsanları nı ziyaret edeceğiz. Dunyanın dort bir yanından cocukların bizler icin soyleyeceği şarkıları teknelere binerek izleyecek ve Disney karakterleriyle tanışacağız. Dileyenler uzay gemilerine binerek yıldız savaşlarına bizzat katılacak, hız tutkunları ise Uzay Dağı ndan aya kadar ulaşabilecekler. Tabii her şeyin yanında nefis bir cevre dizaynı, unutulmaz fotoğraflar cekebileceğiniz manzaralar ve onlarca alışveriş butiği sizi bekliyor. Geceleme Otelinizde.
4. Gun DİSNEYLAND
Sabah kahvaltısının ardından Disneyland Park ve Walt Disney Studyolarında (cift park) tum gun eğlenme imkanı. Geceleme otelinizde
5. Gun DİSNEYLAND - PARİS - ISTANBUL
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Ucak saatine bağlı olarak havalimanına transfer Bagaj, bilet ve gumruk işlemlerinden sonra Atlas Global Havayollarının KK6034 sefer sayılı ucuşu ile ile 14.30 da İstanbul a ucuş ve 20.05 de Ataturk Havalimanına varış. Turumuzun ve servislerimizin sonu.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  Havalimanı vergileri
  Atlas Global Havayolları ile İstanbul (IST)- Paris - İstanbul(IST) parkurunda ikram dahil ucak bileti,
  Secilen kategori otelde 4 gece oda & kahvaltı bazında konaklama,
  Alan/otel/alan transferleri,
  Panoramik Paris şehir turu
  Profesyonel Turkce rehberlik ve asistanlık hizmetleri
  Otel vergileri
  Zorunlu sigorta ucreti
  Turist Şehir vergileri
  Disneyland Park ve Walt Disney Studyoları 2 gun ozel giriş bileti dahil!!!

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  Vize ucreti, servis bedeli (120 EURO),
  Her turlu kişisel harcamalar ve otel ekstraları,
  Yurt dışı cıkış harcı bedeli (15 TL),
  Muze ve oren yerleri girişleri,
  Şofor tipleri 5 Euro (isteğe bağlı)

Pasaport ve Vize :

  SCHENGEN VİZESİ GEREKMEKTEDİR.

Uçuşlar :

  ATLAS GLOBAL HAVA YOLLARI 

Lütfen Dikkat :