Turlar


1 Gun ISTANBUL - AMSTERDAM
Ataturk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde 08.30 da hazır bulunma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Atlas Global Havayollarının KK 6041 sefer sayılı ucuşu ile 11:40 daAmsterdam a hareket ve 13:20 de varışın ardından havalimanında bizleri bekleyen ozel otobusumuzle Amsterdam şehir turu. Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Cicek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı ve dunyaca unlu elmas fabrikası gorulecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak duzenlenecek Kanal turuna (15 Euro)katılabilirler. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelimizde.
2. Gun AMSTERDAM
Sabah kahvaltısı ardından arzu eden konuklarımız yarım gun ekstra olarak duzenlenecek Marken&Volendemturu (55Euro) ve / veya Hollanda Trio turuna (55 Euro) katılabilirler. MarkenVolendam turumuzda; eski balıkcı kasabası olan Volendam da tarihi evler ve limanları gezip daha sonra kucuk bir ada olan Marken i ziyaret ediyoruz. Hollanda Trio turumuzda ise ; Rotterdam, Delft, Den Haag ı goreceğiz. Tur bitimi serbest zaman. Geceleme otelinizde.
3. Gun AMSTERDAM -BRUKSEL
Sabah kahvaltının ardından Bruksel e hareket ve panoramik Bruksel şehir turu.Turumuzda Kraliyet Sarayı, Cin ve Japon evleri, Grand Palace, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumu gorulecek yerler arasındadır.Tur sonrası otelinizde transfer. Arzu eden misafirlerimizekstra olarak duzenlenecek olan Brugge turuna katılabilirler (55Euro). Dantel ve goblenleri ile unlu bu şirin ortacağ kentinin pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesini ve de Brugge Şehri nin enfes manzarasını gorme fırsatı bulacağız.Tur sonrası otelinize transfer.Geceleme otelinizde.
4. Gun BRUKSEL-LUKSEMBURG
Sabah kahvaltısı ardından Luksemburghareket ve panoramik Luksemburg şehir turu.Petrus vadisini, eski şehir merkezinin dar sokakları, şehir katedrali, Dukler sarayı gorulecek yerler arasındadır.Tur sonrası dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak duzenlenecek olan Remich& Schengen turu (35 Euro) Turun ardından Bruksel e donuş serbest zaman ve geceleme otelinizde.
5. Gun BRUKSEL - PARIS
Sabah kahvaltısının ardından Paris e hareket, varışa istinaden panoramik şehir turu . Turumuzda Opera Meydanı ve Binası, Tuilleries Bahceleri, Concorde Meydanı, dunyaca unlu alışveriş caddesi Champs-Elysées, Zafer Takı(Arc De Triomphe), Eiffel Kulesi, Askeri Muze, Meclis binası, Napoléon un Mezarı, Orsay Muzesi, Louvre Sarayı ve Muzesi, Chatelet Meydanı, Ile de la Cité ve Notre Dame Katedrali, St. Michel Meydanı ve Ceşmesi, Vendome Meydanı, Madlen Kilisesi, Grand Palais, Petit Palais, Comedie Francais, parfum muzesi gorulecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer.
6. Gun PARIS
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek Paris ikonları ve Seine Nehri turumuza katılabilirler. (80 Euro). Tam gunluk turumuzda şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağımız, Paris in olduğu kadar Fransa nın da sembolu olan Eyfel Kulesine cıkıyoruz. Daha sonra, tekne ile Seine Nehri Gezisi ne cıkıyoruz. Paris in en muhteşem binalarını yakından gorecek, Seine Nehri nin koprulerinin altından gecerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Bu tekne gezisi sırasında gorulecek yerler arasında Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Muzesi, Cité Adası, Notre Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Muzesi ve Louvres Sarayı bulunmakta. Nehir gezisi sonrası şehrin en ilgi ceken merkezlerinden biri olan hareketli Pigalle Semti nden gecerek, gunumuzde halen bohem yaşamın devam ettiği Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre Tepesine funikulerle cıkacağız. Burada Sacré-Coeur u (Adaklar Kilisesi) gordukten sonra, Ressamlar Meydanı nda portrenizi yaptırmak ve yemek icin serbest vaktiniz olacak.Ressamlar Tepesi gezisinin ardından, vergisiz parfum, kozmetik urunleri ve saat alabileceğiniz Benlux mağazasına hareket ediyoruz. Benlux Mağazasından sonra, StMichel bolgesindeki Meryem Ana ya ithaf edilmiş olan dunyaca unlu Notre Damme Katedrali ni panoramik olarak goruyor ve Luksemburg Bahcelerini gormek uzere yolumuza devam ediyoruz. Luksemburg Bahcelerini gordukten sonra turumuz sona eriyor. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak duzenlenecek olan Romantik Paris gece turu (35 Euro) turuna katılabilirler. Filmlere, resimlere, şarkılara, şiirlere konu olmuş aşkın kenti Paris i gece panoramik olarak gorebilecek Eyfel kulesindeki kısa ışık gosterisini izleyecek, tum dunyanın en tanınmış caddesi Champs Elysees de dolaşacağız. Arzu eden misafirlerimiz Lido Show (125 Euro) turuna katılabilirler. 60 yıldır devam eden danslı gosterileriyle Paris gecelerinin en gorkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW u bizler icin ayrılmış ozel masalarda şampanya eşliğinde izleme fırsatı bulabilecekler. Tur bitiminde otele transfer. Geceleme otelinizde
7. Gun PARİS
Sabah kahvaltısıveserbestzaman. ArzuedenkonuklarımızrehberiniztarafındanekstraolarakorganizeedilebilecekolanDisneylandturumuza (100 Euro), Louvre ve Versaillesturuna (150 Euro) katılabilirler.
Disneyland turumuzda; Main Street ve 19. Yuzyıl Amerikan kasabaları, KorsanAdası, FanteziUlkesiveKeşiflerDiyarıgoreceğimizyerlerarasında. Frontierland da, PeriliKoşktegezintiyaptıktan sonra, başıboşbirmadentreni ile madentunelleriveyıkılmayayuztutmuşkoprulerdengecerekeğlencenindoruklarınaulaşacağız. Indiana Jones unOlumTapınağı nıhızlıtrenlegezecekvesonrasındateknelerimizebinerekmuazzambirkaleyikuşatanKarayipKorsanları nıziyaretedeceğiz. Dunyanındortbiryanındancocuklarınbizlericinsoyleyeceğişarkılarıteknelerebinerekizleyecekve Disney karakterleriyletanışacağız. Dileyenleruzaygemilerinebinerekyıldızsavaşlarınabizzatkatılacak, hıztutkunlarıiseUzayDağı ndan aya kadarulaşabilecekler. Tabiiherşeyinyanındanefisbircevredizaynı, unutulmazfotoğraflarcekebileceğinizmanzaralarveonlarcaalışverişbutiğisizibekliyor. Disney karakterleriningecittorenininardındansezonagorekapanışsaatlerineuygunolarakParis egeridoneceğiz.
Louvre muzesi&VersailleSarayıturumuzda ; Dunyanın en buyukve en unlusanatmuzesiolanLouvre ugezdikten sonra serbestoğleyemeğimolasıveriyoruz. Daha sonra Versailles Sarayınadoğruhareketediyoruz. Fransızkraliyetailesineasırlarcaevsahipliğiyapmışunlu Versailles Sarayıgezimizdekralice Marie-Antoinette vekral 16. Louis ninorijinalhaliylekorunmuşyatakodalarını, aynalı
galeriyi, bakanlıkdairelerini, saraykilisesini, savaşsalonunuvesarayınyeni restore edilmişbircoksalonunuserbestolarakgezdikten sonra su oyunlarıylameşhurkraliyetbahcelerini de keşfetmeşansınasahipolacağız.
8. Gun PARİS- ISTANBUL
Sabah kahvaltısı ardından havalimanına transfer ve Atlasjet Havayollarının KK 6034 sefer sayılı ucuşu ile ile 14.30 da İstanbul a ucuş ve 20.05 de Ataturk Havalimanına varış. Turumuzun ve servislerimizin sonu.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  Havalimanı vergileri
  Atlasjet Havayolları ile İstanbul(IST) -Amsterdam / Paris -İstanbul(IST) parkurunda ikram dahilucak bileti
  Secilecek kategori otellerde oda kahvaltı konaklamalar
  Alan/otel/alan transferleri
  Ozel otobuslerimiz ile tum şehir transferleri
  Amsterdam, Bruksel, Paris, Luksemburg panoramik şehir turları
  Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri
  Otel vergileri
  Turist Şehir vergileri
  Zorunlu sigorta ucreti

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  Vize ucreti, servis bedeli ( 120 EURO )
  Her turlu kişisel harcamalar ve otel ekstraları
  Yurt dışı cıkış harcı bedeli
  Muze ve oren yerleri girişleri
  Sofor tipleri 5 Euro (isteğe bağlı)

Pasaport ve Vize :

  SCHENGEN VİZESİ GEREKMEKTEDİR.

Uçuşlar :

  ATLAS GLOBAL HAVA YOLLARI

Lütfen Dikkat :

Avantajlı ekstra geziler ( 1 ): Kanal turu (15 Euro) + Remich & Shengen turu (35 Euro) +Paris by night (35 Euro)
+ Brugge turu (55 Euro) =140 Euro yerine80 Euro
Avantajlı ekstra geziler ( 2 ): Kanal turu (15 Euro) + Remich & Shengen turu (35 Euro) +Paris by night (35 Euro) +
Brugge turu (55 Euro) + Marken & Volendam (55 Euro) + Hollanda Trio (55 Euro) + Paris İkonlar (80 Euro) + Disneyland (100 Euro)
=430 Euro yerine300 Euro